باربری در پاسداران ، اتوبار در پاسداران

باربری در پاسداران : اتوبار و باربری در پاسداران - اتوبار پاسداران

خودتان اسباب کشی کنید ؟

1- استخدام باربری :  اگر شما خودتان در حال حرکت به سمت حرکت هستید، پس باید ترتیب دهید تا صبح روز حرکت را از بین ببرید. این ترتیب را به خوبی پیش ببرید یا اینکه دقیقا زمانی که شما برای یک قیمت مناسب در یک فصل پر جنب و جوش حرکت می کنید دشوار است که یک ون را استخدام کنید.
قبل از تصمیم گیری، قیمت چند شرکت را مقایسه کنید.

2- ماشین باربری خود را صبح زود حرکت دهید. برای جلوگیری از انتظار در صف در یک روز شلوغ

3- کامیون در حال حرکت خود را بسته کنید بسته بندی اثاثیه منزل در حال حرکت شما چالش بزرگی نخواهد بود اگر پیش از آن برنامه ریزی کرده اید و هنگامی که این کار را انجام می دهید، از چند دوست مورد اعتماد کمک بگیرید. در حالیکه کامیون در حال حرکت را بسته می کنید چندین چیز وجود دارد:
به یاد داشته باشید که شما حداقل دو نفر نیاز به انجام امور غیر از بلند کردن و حمل و نقل دارید. آنها نیاز به سازماندهی چیزهایی دارند که باید بارگیری شوند با نگه داشتن جعبه های بسته بندی شده در نزدیکی درب به راحتی قابل دسترسی است.
مبلمان خود را از هم جدا کنید جدا کردن هر لامپ، جداول با پاهای قابل جابجایی، قفسه کتاب، و سیستم های سرگرمی.
از مبلمان خود محافظت کنید همه موارد خود را با کاغذ بسته بندی، حباب و نوار بسته بندی کنید تا آنها را در کامیون بارگذاری کنید.
ابتدا سنگین ترین موارد را در پشت کامیون بارگیری کنید. این شامل یخچال، یخچال، خشک کن و سایر لوازم خانگی، و همچنین سنگین ترین جعبه های شما می باشد.
بارگیری سنگین ترین جعبه ها آنها را مانند آجر پشته کنید تا لایه های دیوار را تشکیل دهید که پشت کامیون را پر کنید. استفاده از T-stacks برای ایجاد جعبه های پایدار: هر یک از عمودی یک T را با لایه افقی زیر آن مانند آجر در خانه ایجاد کنید. اجتناب از ستون های عمودی جعبه های با اندازه های مشابه. برای به حداکثر رساندن فضا، ضروری است که در ابتدا روی دیوارهای بالا و پایدار بایستیم.
بعد، موارد دیگر خود را در کامیون بارگذاری کنید. این شامل تخت و قفسه های شما می شود. آنها را در برابر طرف کامیون قرار دهید.
جعبه های باقی مانده خود را در کامیون بسته کنید سه لایه جعبه ها را ایجاد کنید که شامل جعبه های سنگین در پایین، جعبه های متوسط ​​در وسط و سبک ترین جعبه ها در بالا است. هنگامی که با هر لایه انجام می شود، نوار را با نوار بسته بندی ضبط کنید.
اقلام باقی مانده خود را قرار دهید کلاهبرداری این است که همه چیز را با هم هماهنگ کنیم، اما آنقدر بسته نیست که آماده به انفجار باشد.
هنگام استفاده از رمپ یک وانت جعبه، مانند وانت های عکس، مطمئن شوید که رمپ شما به جای قرار گرفته است: هنگامی که شما به طور کامل رمپ را از زیر کامیون گسترش دادید، دو زاویه ی که در شکاف لب ها قرار می گیرد پیدا کنید فضای بار محموله ون این امر اطمینان حاصل خواهد کرد که رمپ با لبه فلاشینگ می شود و باعث می شود تا آن را به راحتی با استفاده از لامپی قرار دهید. این مرحله اغلب نادیده گرفته می شود.
اطمینان حاصل کنید که یکی از آخرین چیزهایی است که لود می شود، بنابراین شما آن را در اسرع وقت به خانه جدید می رسانید.

4- ماشین باربری خود را به مکان جدید خود هدایت کنید. کامیون را به دقت به کامیون خود هدایت کنید. آمادگی برای راندن سریع تر و با دقت بیشتری از شما در یک ماشین انجام دهید. رانندگی کامیون در حال حرکت یک تنظیم بزرگ است.
به یاد داشته باشید به آرامی بروید و آرام باشید، زیرا ممکن است درایو ممکن است استرس زا باشد.

5- وسایل خود را آزاد کنید اگر امکان دارد، ماشین اتوبار و باربری را به خانه جدید بازگردانید تا رمپ بر روی حیاط گسترش یابد. استفاده از تمام خدمه خود را به عنوان متخلفان برای اطمینان از اینکه شما از هر گونه موانع پاک است. هنگامی که شما به حیاط نزدیک هستید، رمپ را گسترش دهید و آن را در جای خود قرار دهید و یک عضو خدمه داشته باشید. اکثر رمپ ها به درستی چسبیده نمی شوند مگر اینکه پایان در زمین باشد. هنگامی که شما راهپیمایی را راه اندازی کرده اید، در اینجا چگونگی بارگیری موارد خود را از دست می دهید:
برنامه ای برای قرار دادن اقلام بزرگ در هر اتاق داشته باشید. راه رفتن را با حرکتگرها انجام دهید و آنها را به جایی که اقلام بزرگتر می آیند، مانند صندلی های تخت، تلویزیون، کابینت ها، تخت، صندلی ها، چمدان های شبانه و غیره نشان دهید.
بر اساس آن، جعبه و اقلام کوچک را در هر اتاق قرار دهید. به این ترتیب وقتی که مبلمان بزرگ وارد می شود جعبه ها در راه نخواهند بود و شما مجبور نیستید جعبه ها را دوباره ببرید. در صورت لزوم می توانید Post-it را روی دیوار قرار دهید.
تاریخ ارسال: پنج‌شنبه 20 مهر 1396 ساعت 11:36 | چاپ مطلب